Содержание
Середовище для проживання повинне бути передусім безпечним. Турбота про здоров’я та хороше самопочуття людей – це те, що спонукає надавати перевагу екологічно чистим матеріалам для будівництва. Виробники пропонують все необхідне для зведення − будівельні матеріали ЕРАЛІСТЕХНО представлені широким асортиментом. Перше, що спадає на думку при згадці про екологічно чисті матеріали – це деревина. Сьогодні її часто використовують для спорудження:
- приватних будинків;
- заміських дач;
- будівель відпочинкових баз;
- лазень та саун;
- тематичних кафе та ресторанів.
Найпопулярнішою продукцією для таких цілей є брус сосновий. Він обходиться недорого, порівняно з аналогами з дерева інших порід, безпечний, міцний та надійний, відзначається естетичністю та простотою в обробці.
Будинок можна звести й з дощок. Головне, щоб пиломатеріали були якісними. Найкраще в такому разі обирати стругану сушену в камері дошку. На ній не повинно бути дефектів – тріщин, гнилі, грибка тощо. Також дошка знадобиться й для дому з бруса та інших матеріалів – з неї робиться опалубка для фундаменту, чорнова та чистова підлога, латування покрівлі, іноді й елементи внутрішнього оздоблення (підвіконня, обшивка стін).
Цегла: надійність та комфорт на довгі десятиліття
Цеглу виробляють із природної сировини – глини, піску та води, шляхом обпалювання. При випаленні відбувається згоряння добавок, а всередині утворюється пориста структура. Вона викликає невелику теплопровідність блоку та забезпечує оптимальну вологість через швидке випаровування води. Якщо глина та пісок були видобуті в кар’єрах із нормальним радіаційним фоном, екологічність цегли не викликає сумніву. Щоб бути впевненим у цьому, слід купувати будівельні товари у перевірених постачальників.
Цегляні стіни не бояться гниття. Вони не здатні пропускати рідину, стійкі до вогню, забезпечують збереження тепла. Якісна цегла – екологічно чистий будівельний матеріал, з якого виходять міцні, надійні та зовнішньо привабливі будинки – як приватні котеджі, так і міські багатоповерхівки.
Бетон: для швидкого створення будівель з підвищеною міцністю
Об’єкти з бетону зводять за монолітною технологією. У форму зі сталевою арматурою вноситься рідка суміш, яка протягом заданого проміжку часу застигає. Основним інгредієнтом бетону є цемент, також серед складників – глина, пісок, гравій дрібної фракції. Будівлі зводяться на єдиному каркасі, який створюється в заводських умовах, що зводить до мінімуму людський фактор.
Монолітна технологія часто використовується в місцевостях з високою сейсмічною активністю, оскільки будинки виходять дуже міцними. Застосовуючи опалубки будь-якої конфігурації, стінам можна надавати різну форму, що дозволить урізноманітнити площину фасаду та побудувати незвичайну за дизайном будівлю. На відміну від цегляних споруд, швів мало. А отже, можна не хвилюватися щодо протікань зверху. Рівні стіни сприяють простоті внутрішнього оздоблення. Для обшивки фасаду підходять різні будівельні матеріали − цегла, вагонка, блок-хаус, фальш-брус тощо. Висока швидкість зведення та якість результату робить монолітне будівництво дедалі більш популярним для створення нових житлових комплексів, також цим способом можна зводити й приватні оселі.